Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality / News

 

 

PitaPata Dog tickers

Bibek si žije dobře, jen není dost času o tom psát :-)

září 2017 - Bibinka oslavila 10té narozeniny!

červen - prosinec 2015: V červnu se k Bibince do rodiny přistěhoval dvouměsíční kocourek Bubák. Bibinka ho nejprve obcházela obloukem, ale když na to přišlo, tak se jim spolu spinkalo sladce. Tento rok jsme na psíky neměli moc času, málo procházek, žádné pořádné aportování, takže i Bíba dost přibrala, jak se pořád válí na kanapi. Ale jinak je v pohodě, náladu má výbornou a za tmy s Aurou vyštěkávají na zahradě o stošest.

p1210248.jpg

najdi kočičku :-)

 

leden - červen 2015: Bibková pohublost nebylo nic vážného, zřejmě jen dobré granule. Nicméně Bibek má citlivý žaludek a tak často granule měníme. Kvalitní vysoce masové granule neudrží v žaludku, to už máme několikrát vyzoušené na ruzných výrobcích. Takže se držíme lepšího průměru, který Bibince vyhovuje. Že si žádá o změnu se pozná jednoduše, když jí musíme začít přemlouvat aby se najedla a používat fígle jako např. rozdrobený piškotek do granulí. Teď už má Bíba zase pěknou postavu, ale potřebovala by pomalu vytrimovat, nějak nám zase zarůstá (chvojím a kapradím). Fotky z roku 2015 jsou zde.

 

p1190715.jpg

Dvouhlavá saň

květen-prosinec 2014 Útíká to hrozně rychle, ani na aktuální aktuality není čas. Z Aurinky je velká slečna. Začala chodit na agility, aby se trošku otrkala, protože separovaný život na vesnici není pro štěně nic výborného, i když má krásnou velkou zahradu. Při prvním hárání měla Aura falešnou březost, která nás dost vyděsila, ale vše dopadlo pro tentokrát dobře. Nyní je potřeba se rozhodnout, zda vykastrovat jako preventivní opatření proti rakovině mléčné žlázy nebo nevykastrovat. Bibinka si Aury užívá, krásně spolu běhají a jsou sehraná dvojka. Když se uvelebí na gauči, tak už se tam nikdo jiný nevejde. Roztahovačné jsou obě maximálně. Z malého psíka se na gauči stává zvíře sloních rozměrů. Bibinka nám v posledních měsících dost pohubla. Snad to bude jen větším vytížením vzhledem k psychické a fyzické zvýšené námaze s Aurou. Po novém roce půjde na preventivní prohlídku, tak uvidíme.

 

Září 2014:    Bibinka slaví své sedmé narozeniny! Všechno nejlepší Bibku!  

p1190444.jpg

Bibinka a narozeninový dort

březen-květen 2014 Bibinka není úplně nadšená, že se kolem ní točí štěně, ňafá na ní, okusuje jí obličej a tlapky, nicméně jak jde čas, tak si nové kamarádky začíná užívat. Jedna od druhé se učí nepravostem. Bíba Auru naučila spát v posteli, obě dvě společně vyjou jak na lesy když jsou zanechány o samotě, Aura ukazuje Bíbě, že ze všeho nejdůležitější je všechno sežrat, čímž Bibince zvedla granulový apetit o 100%. Platí kdo dřív přijde, ten dřív žere....Auru musíme při krmení separovat, jinak by Bíbě všechno sežrala. Navzájem se škádlí a krásně se tahají o hračky. Zatím je Bíba ještě rychlejší a k balonku doběhne jako první!

9.února 2014 (o měsíc později) si Bibinka dojela pro svojí novou Auru. Ode dneška jsou Bibek a Aura jedna rodina. Děvčata, která od sebe dělí 6,5let si k sobě musí pomalu najít cestu. Bibinka využívá klidu ve vyšších polohách na pohovce a v posteli, zatímce Aura řádí na zemi a dostupných nižších plochách.

 p1180296.jpg

Aura

 

9.února 2014 Bibinka bude mít za měsíc novou kamarádku, kterou jsme jí dnes vybrali.

Aura

 

6. února 2014 byla Bibinka na pravidelném očkování, váží 8,5kg.

24. až 27.ledna 2014 prožila Bibinka sportovní víkend, kdy si vyzkoušela přespolní maratonské běhy.

leden 2014 - Bíba je zase při chuti. Poslední dobou krmíme, kromě jiného, kuřecí granule Brit.

 Ať se všem v roce 2014 daří nejlépe !!!

31.prosince 2013 - další rok plný změn uplynul. Tentokrát Bibinka oslavila rok nový v klidu a v pohodě...žádné výbuchy ani petardy se nekonali a Bíba byla spokojená. 1.prosince 2013 byl u nás zase svátek. Tentokrát jsme měli 6.výročí společného soužití s Bibinkou. Přesně před šesti lety jsme si pro Bibinku, tehdy malého bubáčka jeli.

říjen 2013 Podzimní hárání přišlo až na konci října. Kdyby si Bíba o pár dní pospíšila, tak nakonec štěnátka byla, protože jsme na horách potkali krásného borďáckého štramáka, kterému se moc líbila.

28.září 2013 jsme oslavovali Bibinčiny 6.narozeniny. Bibinka si rozbalila dárečky a dostala slavnostní večeři.

září Bibinka bude slavit své šesté narozeniny !!!

6.září 2013 byla Bibinka v lese na houbách a našla tam místo velikého hřiba pěkného aktivního pejska, který se s ní nechtěl rozloučit a bohužel s sebou neměl žádné páníčky. V pátek večer jsme vyhlásili pátrání po "špuntově" rodině, v sobotu ráno roznesli letáky a v sobotu dopoledne se nám naštěstí přihlásil jeho skutečný páníček a odvezl si špunta "Milouše" domů. Miloušovi byly dva roky a dalo by se mu přezdívat také "pérák", protože byl jak na pérkách a nevydržel chviličku na jednom místě. Moc roztomilý a lásky plný pejsek, který nám zpestřil jednu předlouhou noc.

16.března 2013 začala Bibinka zcela nečekaně hárat. Vypadá to, že si svůj věneček schovávala pro vesnické psí pány, takže musíme být ve střehu a v pozoru.

8.března 2013 se Bibinka přestěhovala do nového domku s pěknou zahradou, kterou do této doby měly v opatrování sousedovic kočky. Uvidíme, zda se Bibek prosadí a udělá si na své vlastní zahradě pořádek. (Zimní hárání stále ještě neproběhlo).

únor 2013 - celý únor netrpělivě čekáme na hárání a stále nic. Bibinka se zřejmě těší na jarní radovánky.

leden 2013 - do nového roku vsoupila Bibinka kupodivu v klidu a v pohodě. Letošního Silvestra neprovázela žádná třasavka ani schovávání se pod postelí. Bíba si konec starého roku a začátek nového roku pěkně užila.

prosinec 2012 - Snížek, konečně napadl snížek a Bibinka se raduje jako malé štěňátko. Běhá, skáče, chytá koule, prostě paráda.

28.září 2012 - Bibinka slaví 5. narozeniny! Oslava proběhla v pátek večer. Bibinka dostala a sežrala dort, rozbalila si dárečky, ze kterých měla velikou radost. Hlavně to rozbalování jí moc baví.

Bibek a dárečky

duben - září 2012 -  Tyto měsíce neměla Bibinka na růžích ustláno, ale mohutně si to vynahradila v posteli. Procházek, pohybu, her a pozornosti se jí dostalo méně nežli byla zvyklá. Potrkala jí bezrohá ovce. Daleko více se cestovalo autem. Hárání trvalo tentokrát téměř dva týdny v 2.polovině srpna...

březen 2012 - V březnu přibyla Bibince nová členka lidské části smečky. Nejprve byla Bíba udivená, co že se to děje, že pozornost všech je zaměřena jinam nežli k ní, ale vše vzala s přehledem a teď už je zase pánem situace ona (viz. fotografie).

Biba se válí

březen 2012 - Jaro je také čas shazování zimního kožichu a proto Bibinka chca-nechca o svou zimní srst (alespoň z části) také přišla (viz. foto)

Jarni trimování

 

 

28.únor 2012 - Bibince chutná BIBI / Bibinka loves BIBI 

 Bibi loves Bibi

13. únor 2012 - Bibek postoupil pravidelné roční přeočkování a ostříhání nehtíků. Zuby má v pořádku, jen jí trošku páchne z úst. Váží 9,9kg. Nevypadá obézně, tak přemýšlíme jak že je to s tím standardem doopravdy? / Bibinka visited her doctor to make preventive check, to get vaccination and to cut the nails.  Her teeth are nice but her breath is little bit stinking. Her weight is 9,9kg. She does not look overweight so we are wondering how is it with the stadard weight acually?

 

únor 2012 - v únoru padají zimní teplotní rekordy. Na zimu jsme čekali až do února, ale pak to stálo za to. Naštěstí bydlíme v područí velkoměsta, které nás i při nejkrutějších mrazech dokázalo vytopit na -21 st.C (dle souseda). Raní venčení probíhá tyto dny velmi rychle. Jen co se Bíba venku rozkouká, udělá bobek a běží dom...na čůrání se nechá přemlouvat...to prý vydrží do jara :-). / The first 2 weeks in February 2012 are registered among the most freezing weeks in long history. We are lucky to live in the city suburb and it warms up our small city-village little bit. The lowest temperature was around -21 degrees Celsius (according to our neighbour). During those days is morning walk very very fast. Bíba goes out, provides poo, and goes back home...we have to persuade her to do some pee too…she thinks she can wait until spring with peeing :-).

 

leden 2012 - kolem 20. ledna začala Bibinka s měsíčním zpožděním konečně hárat. Hárání proběhlo přesně dle harmonogramu. Bibinka nosila své staré osvědčené slipy, i když má v záloze originální hárací kalhotky, které se ale nezdají až tak pohodlné. Hárání proběhlo těžce jak pro Bibka tak pro sousedovic psy, ale zvládli jsme to a máme zase na půl roku vystaráno (doufejme). /  We were waiting for Bibinka´s règles (period) one month more this winter then expected. It started around 20 January and last for 3 weeks exactly as it should be. Bibinka wore her old underpants. She got also original female dog underwear but it does not seem to be very comfortable. It was difficult time not only for Bibinka, but also for neighbour´s dogs who were screaming at night and did not want to eat much.

 

Time is passing fast and we can say just the same as year ago:

  Štastné a Veselé 

  Happy New Year 2012 

 

 PF 2011

 

prosinec 2011 - v prosinci se měla Bibinka jako v ráji, protože měla doma celodenní společnost své milované paničky. Prvního prosince jsme oslavili čtyři roky, co je Bibinka součástí naší rodiny. V součastnosti je Bibek celkem zarostlý a pomalu ale jistě se blíží další trimování. Bibinka se trimuje dost nerada, když přijde řada na spodni citlivé partie tak by trimovací nůž (občas i ruku co ho vede) nejraději sežrala. / December is this year very nice time for Bibinka cause she spends her days together with her human buddy. 1st December we have celebrated 4 years from the day Bibinka is part of our family. Currently is Bibinka little bit more hairy then she should be and it means that the date of the trimming is coming. Bibinka does not like trimming (hair plucking) at all. She is able to bite the trimming nife with the leading hand while trimming sensitive part of the body.

Bibek pozadí

Takto Bíba tráví zimní večery. Její poleh, zádí k objektivu, jistě vyjadřuje lásku a důvěru. Bibinka´s winter evening.

 

listopad 2011 - Bibinka se vydala na veliké nákupy, taková předzvěst vánoc aneb co si nenadělíš to nemáš. Bíba objevila skvělý internetový obchod ProMazlíky.cz s kamennou prodejnou v Praze, kde si koupila nové granule Canine Caviar, které jí doporučila kamarádka Afinka. A když už tento sympatický obchůdek navštivila, tak na sobě nešetřila...krásná keramická miska na vodu, létající talíř, první hárací kalhotky na vyzkoušení a přepravní boudička do auta. Granule udělaly z Bibka křížence motorové myši a králíčka duracell, energie a elánu má oproti dřívějšku několikanásobně více. Snad až si na ně zvykne, tak se vrátíme k našemu příjemnému pomalejšímu tempu života. Přepravka udělala radost spíše paničkám neb se stal zázrak a i po náročných cestách zůstává auto téměř bezchlupé!

 

říjen 2011 - V tomto období nastala pro Bíbu novinka a tou je ohlídat si své venkovní teritorium od sousedovic koček. Zatím to jde z tuha, přecejen je Bibinka mirumilovný pes. Nicméně jak se kočka rozeběhne, tak je pěkná honička. A nedej bože, aby se kočka zajímala o řízky k obědu, to se z Bíby stane hnedka nejostřejší pes široko daleko.

 

září 2011 - uběhlo jako voda. Bibinka oslavila své narozeniny přímo velkolepě. Celý den byla hýkačkaná a obskakovaná. Dopřálo se jí narozeninové vycházky, dortu i dárečků. Večerní oslava byla u ohně s buřtíkama. Co více si přát? / Bibinka celebrated her 4th birthday. She got real doggy home made birthday cake together with gifts. Evening party was around the fire with sausages!


Bibince se líbí eshop www.vymazlenec.cz  mají tam bezvadné hvězdičkové kalhotky 


srpen 2011 - Bibka zase začínají trápit oranžoví parazité "sametky - Trombicula autumnalis)", které nachytá venku v trávě. Pravidelně musí být ošetřována antiparazitím bio prostředkem. Také se vracíme k zeštíhlovacímu režimu.

 

červenec 2011 - prázdniny jsou v plném proudu. Občasná vedra nedělají Bibince moc dobře. Na procházky nosíme pullitr vody a balónek házíme ráno. I Bibinka jela na prázdniny k babičce, dědečkovi a strejdovi na venkov. Po dvou týdnech z ní byla krásná chlupatá koule - prostě po všech stránkách (hlavně těch žracích) si volno užila.

 

13. červen 2011 - Bibinka začala hárat. Má krásné kalhotky (chlapecké slípky nejmenší velikosti), ze kterých je zatím značně rozpačitá. K plotu se nám sbíhají psíci z okolí tzv. "šukači". / Bibi a ses régles. Elle a trés jolis culottes (la plus petite taille). She looks little bit embarrased.

 

První vábnička na psí kalendář roku 2012 - Bibinka se objevuje jako hvězda největší hned na titulní stránce (ten maličký obrázek dole je Bibinka :-).

 

Bibek 2012

 

24.květen - Bibinka přeje vše nejlepší Janičce k svátku!

 

květen - Pár známých už Bibkovi diagnostikovalo náběh na tloušťku (má cca 2kg navíc), tak pomalu a opatrně začínáme rozjíždět projekt "více pohybu nejen pro psa", čímž jsme si upletly bič hlavně na sebe. Bibinka má novou kamarádku fenku zlatého retrievera, se kterou si čtvrteční rána po prvotním okoukání pěkně hraje. Život psíkům trošku znesnadňují květnová horka, ale proplazení se potokem po břiše Bibinku vždy pěkně osvěží./ Bibinka is about 2kg over weight so that we are starting project "movement not only for dog". Bibek has new friend, doggy-girl of Golden Retriever breed. They play together in very nice way on Thursday mornings. Dogs have little bit problem with the hot weather, but Bibinka finds refreshment laying and creeping in the cold water of the creek.

 

duben - ólalá konečně jaro!  Všechno živé vylézá ze svých děr (Bibinka již chytila 2 klíšťata a pošlapala několik slimáků) a jarní kvítky všem dělají radost (hlavně Bíbě, která se naučila požírat květy pampelišek a hluchavky). Pracovně byla Bibinka vytížená hlavně v lese a doma při přípravě dřeva. Začala také dostihová sezóna a za zábavou se šlo na koníčky. Výletově byl duben slabý, snad si to Bibek vynahradí v následujícíh měsících. / Ólalá, finally spring! All that is alive is creeping out of the black holes (Bibinka caught 2 dog ticks and she stepped on several slungs) and spring flowers are giving pleasure to everybody (Bibinka learned to eat a flower of dandelion and dead-nettle). Bibinka was working hard preparing wood in the forest and at home. The horse-reaces season started so she went to see horses last sunday of April. She did not make many trips so lets hope that she will take it out during next months.

 

březen - zmrzlá země pomalu roztává, travička se zelení, sněženky, bledule, narcisky a další kvítka se prodírají na svět a dělají ho pro nás radostnějším. Bibinka se začíná zase spokojeně pást na louce a běhat za míčkem. Sousedům se rozrostla rodina o jednoho malého (ale již většího než Bibinka) bloodhounda, kterému se zatím vyhýbá obloukem (udržuje průměr cca 5m). Uvidíme jak se k sobě budou mít, až ze štěněte vyroste statný jinoch. / Bibinka si happy, she can find green grass to eat and she can play ball. That´s all she was missing during the winter. Some week ago Bibinka got new doggy neighbour - bloodhound boy. Generally Bibinka does not like puppies so she keep for the moment distance.  

 

17. března 2011 - Bibinka přeje vše nej k svátku svému kamarádovi Vlastíkovi a těší se, že mu zase brzy bude olizovat nožky a žulat palečky :-)

 

27. únor 2011 - dnes se Bibinka poprala se svojí kamarádkou Afinkou kvůli hovnu...a to doslova. Řež to byla veliká a skončila krveprolitím. Bohužel krev neuronila žádná z bojovnic, ale nevinná panička Afinky během snahy o odtržení. Odtrhávat feny, které si jsou vzájemně zakousnuté do krku je fakt náročné. Cca 5 minut po aféře byly zase kámošky jako by se nic nestalo... / Bibinka fighted with her friend Afi because of shit...It was really tough fight ended by bloodshed. Unfortunately it was not blood of one of the dogs but of the innocent owner of Afi. Doggy- girls were again very good friends in 5 minutes after the fight. Only the owners were little bit concussed.

 

únor/february: Měsíc běží v poklidu bez většího vytržení. Bibinka byla dvakrát na víkend u babičky a dědečka na venkově a měla se tam báječně. Přes týden se radovala z návštěv a tím měla o zábavu postaráno. Z klidu jí vyvedla snad jen návštěva 1,5leté holčičky, která jí zabavila všechny balónky a s radostným výkřikem Bibi jí částo pronásledovala. Už se těšíme na teplejší počasí. / February is going easily without any major activity. Bibinka spent two spledndid weekends in the countryside. During the weeks she was happy to see friends coming for the visit. Little bit of excitement was visit of 1,5 year old girl, cause she played with all Bibinka´s balls and she was approaching Bibinka happili and often.

 

9. únor 2011: První únorový víkend strávila Bibinka u babičky a dědečka na venkově. Měla se tam jako v ráji nebo také by se dalo říci jako prase v žitě. Předávaly jsme do pečujících rukou krásnou fenečku a na zpět jsme dostaly hnědý chlupatý soudeček, který jistě hlady nestrádal. Naštěstí není sníh, tak započíná novoroční aportování. / The first February weekend Bibinka spent in grandma and grandpa home in the countryside. It was heaven for Bibinka. We gave them nice doggy girl and got back brown hairy barrel. It was obvious that Bibinka did not starve. Fortunately, snow is melted so we could start with apporting exercises.

 

27. leden 2011: Po ránu Bibinka v poslední době často hraje hru na "kočku a myš" se svým kamarádem Danem. Negativní na tom je pouze fakt, že Bibinka je ta myš. A krásný obrovský německý ovčák Dan, který v tomto období slaví první narozeniny, se stává hravou kočkou. / Last mornings Bibinka plays new game "cat and mouse" with her friend Dan. Only one negative thing is that Bibinka got the role of the mouse. And handsome giant German shepherd Dan, celebrating one year anniversary, is playing the cat.

 

19. leden 2011: Slezl sníh a tak bylo konečně zase trocha aportování, hurááá. / Snow is melted so Bibinka can do her favourite apporting.

 

16. leden 2011: Bibinka navštívila lékaře a byla velice statečná i když dostala dvě preventivní injekce. Při převážení vážila 8,3 kg. / Bibinka visited her doctor on Sunday evening and she was very brave even that she got two shots. Her weight was 8,3 kg (it is not bad during the winter).

 

Nápad od souseda:  Pomoci zvířatům v útulcích můžeme také darování auto-lékárničky s prošlou expirační dobou. / Bibinka neighbour´s idea: We can help in animal asylum by offering a first aid kid after an expiration date.

 

Bibinka vyzívá: Zachaňme včely podpisem této petice / Save the bees

 

11. leden 2011: Bibinka navštívila svou dvorní kadeřnici, která z ní vyškubala co se dalo a udělala z chlupaté koule zase krásného hlaďoučkého mikoučkého psíka. / Bibi got her new hair style by trimming of her hair. By the she changed from hairy ball into sweet and smooth doggy girl.

 

5. leden 2011:

Tak jako vetší část evropanů i Bibinka si užívala pokojné svátky vánoční a oslavy nového roku. Nejvíce se jí líbilo, že nebyla doma sama, že viděla celou rodinu, že mohla blbnout s Fanoušem, že dostala nové hračky, že jela na Šumavu a chodila do lesa. Nejméně se jí líbilo, že za tuhého mrazu musela nosit nový obleček alá St.Bibinka, že potkala krásné štěně bordíka (silná konkurence) a že petardy na Silvestra bouchaly celý den. Negativní přínos vánoc a zimy je, tak jako u vetšiny, vyšší váhový přírůstek, který bude muset spolu s paničkami na jaře odbourat.

Bibinka spent nice Christmas time and celebration of New Year. She liked most: not staying at home alone, to have meet all family members, to play with Frantisek, to got new toys, to visit Sumava region and to have long walks in the forest. She did not liked to wear new dress (style St. Bibinka) during the tough freeze, meeting of small puppy of Border terrier (competition) and fireworks all over the last day in 2010. Negative point of the winter is putting on more weight (the same problem of many other dogs and people).

 

 

Štastné a Veselé

Happy New Year 2011

 PF 2011

 

 

21. prosinec 2010:  Bibinka je stále sexuchtivá, i když její přítulnost k dejakému kolemjdoucímu psíkovi měla pominout již ve čtvrtek. / Bibinka wants sex even though that this taste should have disappeared several days ago.

 

15. prosinec 2010: čerstvý sníh Bibinku na ranní procházce rozjařil do té míry, že se nadšeně pustila po stopě divé zvěře (asi poprvé v životě). Jelikož je ale tyto dny v kriticky plodném období, na svém osmi metrovém vodítku moc daleko nedoběhla. / Bibinka had a great fun from new snow this morning. On the other hand, people are starting to be snowy-tired...

 

2. prosinec 2010:

Po celolistopadovém čekání začala Bibinka konečně hárat, na příští tři týdny máme o zábavu postaráno / After whole November waiting Bibinka finally got her règles, three weeks periods with panties started

 

1. prosinec 2010:

DNES JE TOMU 3 ROKY CO JSME SI BIBINKU PŘIVEZLY /  Today is celebration of 3 years time we spent together with Bibinka

foto ve sněhu / pictures in snow

 

24. listopad 2010:

1) Byla přidána nová fota do fotogalerie / New pictures in photogallery

2) Slepice na tři díly / Hen in 3 pieces 

tři díly

  separatorka v akci

 

 

 

 

 

 

14. listopad 2010:

1) Bezdotyková metoda aportování nefunguje za deštivého počasí, neboť při výkopu balónku dochází k promočení kopací obuvi / No-touch-apporting method does not work in rainy weather cause the working shoe goes to be whole wet very quickly.

2) Bibinka začala porcovat slepici / Hen´s head already separated

Bibinka separatorka

 

7. listopad 2010 - Během prvního listopadového týdne nacvičila Bibinka se svojí paničkou bezdotykovou metodu aportování. Tato metoda byla vyvinuta zejména z důvodu zhoršeného počasí, které nízkými teplotami vede k promrznutí rukou. Předpokladem je za 1) panička se naučí porádně kopat do míčku, za 2) Bibinka chytí odměnu za letu. / During the first November week Bibinka and her "missus" learned new method of  No-touch-apporting. This method was developed to decrease negative impact of the cold weather leading to frozen hands. Assumtion 1) to know how to kick the ball, 2) to know how to catch titbit in-flight.

 

31.říjen 2010 - Bibinka podpořila český turf svou přítomností na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli. Běžela se Cena prezidenta republiky, kterou vyhrál Maryidi. Biba jako vždy potkala mnoho přátelských lidiček na polaskání. / Bibinka supported czech turf while came to enjoy horse-racing in Velka Chuchle. Bibinka met there many nice people to caress her.

 

26. říjen 2010 - Bibinka nahrála novou písničku, kterou si můžete poslechnout v sekci Video. / Bibinka recorded new song, which you can watch in video section or youtoube .

 

20. říjen 2010 - Bibinka se podílí na organizaci materiální sbírky darů pro opuštěná zvířata. Podporovány budou (více či méně dle úspěšnosti) tato zařízení psí útulek Bouchalka v Buštěhradě (http://www.psiutulekbouchalka.eu/), Azyl Rita o.s. – hospic pro staré a nemocné psy Pchery (www.azylrita.estranky.cz) a O.S. Devět životů – útulek pro kočky ve Zvolněvsi (www.cici.cz ). Kdo chce, může se se svým dárkem (granule, stelivo, hračky) přidat!!! / Bibinka gave her support to donation collection of the material presents for houseless animals. Supported will be mix of dogs asylum http://www.psiutulekbouchalka.eu/, old and sick dogs asylum  www.azylrita.estranky.cz and cats asylum www.cici.cz. Do not miss the occasion to participate!!!

 

10. říjen 2010 - Bibinka obdržela novou hračku "pískající gumovou oškubanou slepici" , se kteoru si parádně vyhraje (slepice v Bibinčině tlamičce píská, Bibek do toho štěká a skáče). / Bibinka got her new toy "whistling gummy naked hen" with who she plays unimaginably!

  

slepice

 

9. říjen 2010 - Bibinka jela do Roudnice nad Labem, kde probíhalo focení na kalendář pro rok 2012. Výsledky jsou k videní ve fotogalerii. / That day Bibinka went to nice town Roudnice nad Labem to make a new set of pictrues for the dog´s callendar 2012. Final results you can find in the photogallery.

 

_dsc7433.jpg

Foto: Helena Hubáčková

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA